Nevzdávajte sa svojho zdravého životného štýlu ani na cestách! 

Pochutnajte si na bohatom raňajkovom bufete plnom zdravých dobrôt pre skvelý štart dňa. Doprajte si celozrnné pečivo, cereálie, farmárske jogurty, čerstvé ovocie a zeleninu, BIO čaj, džúsy, farmárske syry, vajíčka a klobásky od lokálnych dodávateľov a množstvo ďalších pochúťok.

Dália je členom európskeho projektu na podporu zdravého stravovania FOOD (Fighting obesity through offer and demand). V našom jedálnom lístku nájdete chutné fit & BIO špeciality z čerstvých, starostlivo vybraných surovín od lokálnych dodávateľov. 

Naším cieľom je zlepšovať nutričné hodnoty pripravovaných jedál. V našej ponuke nájdete aj BIO celozrnné špaldové cestoviny, quinou, pohánku či kukuričnú polentu, ktoré sú vhodnou alternatívou pre celiatikov. Navyše sme rozšírili aj ponuku čerstvých šalátov, ktoré si môžete dochutiť nízkotučným jogurtom alebo olivovým olejom. Príďte si pochutnať na dobrom jedle a zároveň urobte niečo pre svoje zdravie!

Viac o projekte FOOD.

​    Bicykel je skvelou voľbou nielen pre životné prostredie, ale aj Vaše zdravie.

    Cyklisti u nás dostanú špeciálnu zľavu na ubytovanie, ako aj množstvo doplnkových služieb.                                                                                                    

    Dália je certifikovaným zariadením programu "Vitajte cyklisti".

     Novozrekonštruovaný Mestský park vzdialený len pár krokov od hotela je ideálnym miestom pre   džoging či rannú rozcvičku.

​     Priestory hotela sú nefajčiarske.