Sme rodinná firma vyznávajúca hodnoty zodpovedného podnikania. Záleží nám na detailoch, férovosti a profesionalite, našich kolegov však považujeme za súčasť rodiny. Na trhu hotelierstva a gastronómie pôsobíme vyše 18 rokov a okrem ekologického ubytovania sme sa stali značkou pre organizáciu firemných konferencií a eventov, svadieb a rodinných osláv. Podľa recenzií klientov portálu Tripadvisor sme dlhodobo 6. najlepšie hodnotený hotel v Košiciach. V centre Košíc pre zelenom mestskom parku prevádzkujeme najdlhšie fungujúci ekologický hotel na Slovensku, Eco friendly hotel Dália.


Aktuálne máme otvorené pracovné pozície:

 

Eventový kuchár, Kuchár na eventy
Hľadáme kuchára s pozitívnym prístupom ku gastonómii, ktorý rád varí pre hostí, varí tradične, ale je kreatívny. Ak si energický, ale kľudný, máš chuť pracovať a seriózny a pozitívny prístup, budeme radi ak prídeš ukázať naším klientom, čo vieš.

Pracovnou náplňou je príprava jedál na firemné eventy, rodinné, svadobné cateringy a podľa zadania cateringových ponúk (studený, teplý bufet, dezerty a pod.) Dôraz kladieme na aranžovanie a na estetiku podávaných jedál.
 

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareaguješ a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime. V prípade záujmu pošli svoje CV s priloženou fotografiou e-mailom na adresu manager@hoteldalia.sk. V subjekte správy uveďte pozíciu, na ktorú reaguješ. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov e-mailom, alebo telefonicky.