Vaše štýlové konferencie & eventy v Dálii

Úspešné obchodné rokovanie, prezentácia, školenie či konferencia sú výsledkom Vašej tvrdej práce a správnych rozhodnutí. 
Výber spoľahlivého hotelového partnera sa odzrkadlí aj na spokojnosti Vašich obchodných partnerov a kolegov.

V Eco friendly Hoteli Dália získate:

Reprezentatívne priestory

Vyberte si zo 4 elegantných konferenčných miestností s kapacitou 12-120 hostí. Moderné technické vybavenie s klimatizáciou, wi-fi a audio-vizuálnym vybavením sú samozrejmosťou. Prenájom priestorov vám ponúkneme už od 120€/ deň.
viac »
 

 

Chutný catering

Vašich hostí príjemne naladí aj chutné občerstvenie. Voňavá kava, domáce pečivo, BIO čaj a samozrejme vynikajúci obed z čerstvých lokálnych surovín, ktorý všetkým dodá energiu na pokračovanie úspešného podujatia. Osviežujúci coffee break vám ponúkame už od 3,10€/osoba a 3-chodový obed od 9,90€.
viac »

 

Pohodlné ubytovanie

Vašim hosťom radi ponúkneme ubytovanie za špeciálnu cenu v 37 izbách 3* a 4* kategórie. Bohatý raňajkový bufet a wi-fi v celom hoteli sú samozrejmosťou. Pri požiadavke na vyšší počet izieb Vám radi pomôžeme so zabezpečením ďalších ubytovacích kapacít. Cena ubytovania už od 30€/osoba v dvojlôžkovej izbe.
viac »
 

 

Ekologický prístup

Vaše konferencie môžu byť nielen štýlové, ale aj šetrné k životnému prostrediu. Zaviedli sme program Green Meetings, ktorý šetrí energiu, eliminuje odpad a ponúka vám zaujímavé green balíčky s ekologickými darčekmi a BIO občerstvením.
viac »
 

 

Výhodná cena

V Eco- friendly Hoteli Dália získate kvalitné služby, profesionálnu organizáciu a štýlové priestory za skutočne výhodnú cenu. Vyberte si z konferenčných balíčkov:
od 5,90€/ osoba/ poldenný balíček (zahŕňa prenájom priestorov a coffee break)
od 10,90€/ osoba/ poldenný balíček s obedom (prenájom, coffee break a obed)
od 39,90€/ osoba/ celodenný balíček s ubytovaním (prenájom, coffee break,
obed a ubytovanie v dvojlôžkovej izbe )

 

   

    Pre bližšie informácie nás kontaktujte: manager@hoteldalia.sk, tel: 055/799 43 21

 

Vyskúšajte aj:

Biznis raňajky

Stretnite sa s Vašimi obchodnými partnermi či klientmi pri raňajkách v Dálii. Obchody sa predsa najlepšie prejednávajú pri dobrom jedle a voňavej káve. V Dálii máte na výber zo širokej ponuky tradičných aj zdravých fitness pochúťok, čerstvého pečiva, ovocia a zeleniny, či domácich koláčov a nátierok pripravovaných z čerstvých a lokálnych surovín. Bohatá ponuka formou bufetových stolov už za 9€.

 

 

Organizujte konferencie šetrné k životnému prostrediu!

Nechajte sa očariť eleganciou tradičného luxusu a výnimočnými službami

Ekologické aktivity pomáhajú chrániť životné prostredie aj Vaše zdravie

Vychutnajte si zdravé raňajky z lokálnych surovín ZDARMA!