UŽ 17 ZELENÝCH ROKOV S VAMI
 
Eco friendly Hotel Dália je situovaný v tichej uličke v centre mesta Košice, len 5 minút pešo od Hlavnej ulice.
Hotel ponúka pohodlné ubytovanie v 37 izbách 3* a  4* kategórie, 4 konferenčné miestnosti s kapacitou do 120 hostí, gurmánsku reštauráciu pre 60 hostí, štýlovú kaviareň s letnou terasou a pohodlné parkovanie.

Hotel Dália v Košiciach je jedným z prvých ekologických hotelov na Slovensku. "Záleží nám na životnom prostredí a uvedomujeme si vlastnú zodpovednosť za jeho ochranu. Stanovili sme si za cieľ minimalizovať produkciu odpadu a inštalovať inovatívne technológie, ktoré pomôžu našim zamestnancom i hosťom šetriť energiu a vodné zdroje," hovorí Dagmar Amrichová, riaditeľka hotela.

 
Dália je spomedzi hotelov jediným držiteľom prestížnej enviromentálnej značky EU Ecolabel na východnom Slovensku. Realizuje plán ekologických aktivít a zapája sa do lokálnych aj medzinárodných eko projektov. 
 
Prečo Eco friendly Hotel Dália:
  • Zelený Mestský hotel pôsobiaci na trhu už od roku 2001

  • najdlhšie pôsobiaci EKO hotel na Slovensku

  • držiteľ certifikácie EU Ecolabel

​V Dálii uplatňujeme filozofiu EKO HOTELA najdlhšie spomedzi slovenských hotelov. Od roku 2011 sme držiteľom prestížnej Environmentálnej značky Európskej únie. Náš ekologický prístup získal certifikáciu dávno pred tým, ako sa ekologickosť stala módnym pojmom, čo svedčí o našom zodpovednom prístupe.

Navštívte najdlhšie pôsobiaci ekologický hotel na Slovensku a zažite pocit zodpovednej voľby a priateľskej rodinnej atmosféry.